Wielkie kino w lutym w Canal+!

e6e29b37ef7fc29c4d234a24d71b3df4
W lutym 2018 roku Canal+ stawia na filmową rozrywkę przed telewizorem. Wśród premier m.in. biograficzne "McImperium", francuska komedia "Agentka specjalnej troski", familijna opowieść "Był sobie pies" oraz pozycja dla fanów mocnych wrażeń – "Szybcy i wściekli 8".

Na początku lutego telewizja Canal+ przygotowała dla swoich widzów filmowy "Weekend mścicieli". W jego ramach widzowie zobaczą thriller "Historia zemsty" z Nicolasem Cage'em, sensacyjny "John Wick 2" z Keanu Reevesem oraz rozgrywająca się na niezwykle mrocznym Dzikim Zachodzie "Wendeta". To jednak nie koniec filmowych premier miesiąca.W lutym w Canal+ po raz pierwszy w polskiej telewizji widzowie zobaczą "McImperium" (10 lutego), czyli opartą na prawdziwych wydarzeniach opowieść o narodzinach jednej z najpotężniejszych marek na świecie – McDonald's. Ray Kroc (Michael Keaton) to charyzmatyczny biznesmen, który od lat walczy o swoje pięć minut sławy. Jednak każdy jego pomysł przeradza się w klęskę, a szanse na realizację marzeń maleją z dnia na dzień. Niespodziewanie otrzymuje zamówienie od nieznanej mu restauracji w Kalifornii. Poznaje braci McDonaldów, którzy wymyślili nowatorski system serwowania jedzenia w 30 sekund od złożenia zamówienia. Ray, zachwycony rewolucyjnym pomysłem, namawia braci do stworzenia sieci restauracji w całych Stanach Zjednoczonych. W miarę rozrastania się fastfoodowego imperium, Ray chce mieć coraz więcej władzy. Jak wiele poświęci, aby zbudować najbardziej rozpoznawalną markę na świecie i stać się jedną z największych osobowości XX wieku?

W ramówce również "Agentka specjalnej troski" (17 lutego). Nieprzewidywalna komedia dla fanów poczucia humoru rodem z Francji i nie tylko. Bohaterem filmu jest dowódca elitarnej jednostki specjalnej RAID (Dany Boon), który od czasu miłosnego zawodu staje się zatwardziałym wrogiem kobiet. Pech towarzyszy mu nie tylko w życiu prywatnym, ale również w pracy. Pewnego dnia otrzymuje zadanie, aby przygotować do egzaminów niezdarną policjantkę (Alice Pol), która marzy o tym by zostać pierwszą kobietą w siłach specjalnych. Na jego nieszczęście nie może się jej szybko pozbyć, bo dziewczyna jest oczkiem w głowie swojego tatusia – Ministra Spraw Wewnętrznych.

Nie zabraknie również pozycji dla całej rodziny. "Był sobie pies" (18 lutego) to wzruszająca i krzepiąca opowieść o rezolutnym czworonogu, który niespodziewanie odradza się ponownie w kolejnym psim wcieleniu. Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.

Dla fanów jazdy bez trzymanki Canal+ przygotował natomiast najnowszą odsłonę kultowego cyklu – "Szybcy i wściekli 8" (23 lutego). Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – "Szybcy i wściekli" przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

Dodatkowo w ramach poniedziałkowego cyklu "Nastolatek też człowiek" stacja pokaże takie filmy jak: "Szkoła moich koszmarów" (5 lutego), "Cicha woda" (12 lutego), "Egzamin" (19 lutego) oraz "​​​American Honey" (26 lutego).

ZAPRASZAMY!!!
SALON NC+ TV EXPERT
AL.LEGIONÓW 43 ŁOMŻA