Świąteczne promocje od nc+!!!

Obraz1
 

Przed nami ulubiony czas w roku każdego Klienta nc+! Listopad rozpoczyna bowiem okres, w którym w Punktach Sprzedaży pojawiają się świąteczne akcenty, a ulotki nc+ pękają w szwach od nowych, wyjątkowych promocji i świątecznych prezentów, które czekają na każdego, kto zdecyduje się zostać Abonentem nc+!

W tym roku osobliwy Święty Mikołaj przychodzi jednak nie z worem prezentów, a całą paczką – NAJWIĘKSZĄ PACZKĄ FILMÓW I SERIALI NA 24 MIESIĄCE W PREZENCIE!

W zależności od wybranego pakietu nc+, COMFORT+CANAL+, EXTRA+CANAL+, SUPERPREMIUM+, VIP+MAX ,  Klient otrzymuje paczkę kanałów, serwujących najlepsze kinowe produkcje, najbardziej intrygujące serialowe zwroty akcji, a także najcenniejsze treści popularnonaukowe W PREZENCIE AŻ NA 24 MIESIĄCE!

 

PAKIET SUPERPREMIUM +

  • ŚWIĄTECZNE PREZENTY – CANAL+ 4K + HBO GO + Filmbox + Multi Man Pack + Fox Play + National Geographic Play  NA 24 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ!
  • WARTOŚĆ PREZENTU : 60 zł/miesięcznie – 1440 ZŁ PRZEZ 24 MIESIĄCE!

PAKIETY COMFORT+ CANAL+ I EXTRA+CANAL+

  • ŚWIĄTECZNE PREZENTY – HBO&HBO GO + Cinemax + Filmbox + Fox Play + National Geographic Play  NA 24 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ!
  • WARTOŚĆ PREZENTU : 60 zł/miesięcznie – 1440 ZŁ PRZEZ 24 MIESIĄCE!

PAKIET EXTRA+

  • ŚWIĄTECZNE PREZENTY – Cinemax + Filmbox + Fox Play + National Geographic Play NA 24 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ!
  • WARTOŚĆ PREZENTU : 35 zł/miesięcznie – 840 ZŁ PRZEZ 24 MIESIĄCE!

To nie wszystko! NC+ przygotowało również  świąteczną niespodziankę dla oszczędnych Klientów, którzy preferują mniej rozbudowane pakiety telewizyjne, w zamian za niską cenę.

Pakiety START+ i COMFORT+ teraz jeszcze taniej –  6 MIESIĘCY ZA PÓŁ CENY!

ZAPRASZAMY!!!
SALON NC+ TV EXPERT 
AL. LEGIONÓW 43 ŁOMŻA