Super usługa w nc+ dostępna bezpłatnie – nc+go TV

Od 6 maja 2015 roku usługa nc+go TV jest dostępna także dla abonentów nc+ niekorzystających z usługi, na zasadach promocyjnych, bezpłatnie. nc+go TV to internetowa usługa VOD z filmami, serialami i programami rozrywkowymi. nc+go TV to ponad 17 tysięcy programów dostępnych na życzenie z menu dekodera, po podłączeniu go do Internetu.

nc+ go tv

ITI Neovision, operator platformy satelitarnej nc+, poinformował, iż z dniem 6 maja 2015 roku rozpocznie udostępnianie usługi nc+go TV abonentom niekorzystającym z usługi, promocyjnie na zasadach określonych w Rozdziale V ust.1 Regulaminu*.

W ramach promocyjnego dostępu abonent będzie mógł korzystać bezpłatnie z kolekcji nc+go TV. W ramach dostępu do usługi abonent będzie miał również możliwość zamówienia kolekcji VOD płatnych zgodnie z ofertą. Promocja obowiązuje do odwołania. O odwołaniu promocji ITI Neovision poinformuje abonentów stosownym komunikatem.

Usługa nc+go TV jest dostępna dla wybranych modeli dekoderów: mediaBOX+, turboBOX+, BOX+ (ITI 2851S), Sagemcom DSI83, Sagemcom DSI87, wifi Premiumbox+, wifBOX+.

*W okresach testowych i promocyjnych Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

 

TV EXPERT Łomża ANTENY RTV-SAT

Al. Legionów 43

tel. 86 216 22 44

ZAPRASZAMY po nc+ !!!