Super oferty i Prezenty od nc+ na Święta

Platforma nc+ otwiera worek z prezentami: nie trzeba czekać do Gwiazdki, można mieć je wszystkie już teraz i cieszyć się nimi o wiele dłużej niż trwają święta. 8 kanałów premium z rodziny CANAL+ do 5 miesięcy w prezencie, multiroom i Internet na cały rok bez opłat oraz tablet LG za 1 zł na start to główne atuty świątecznej oferty nc+. Świąteczna oferta promocyjna platformy nc+ startuje 12 listopada br. we wszystkich kanałach sprzedaży.

Billboard_Sw_ncp FB

Prezent nr 1

Canal+ – nawet do 5 miesięcy za 0 zł:

 

 

Prezent nr 2

Multiroom bez opłat przez 12 m-cy

Usługa dla tych widzów, którzy chcą cieszyć się bogactwem oferty nc+ wraz z innymi domownikami. Multiroom umożliwia oglądanie różnych kanałów w tym samych czasie, dzięki czemu kompromisy nie będą potrzebne;

 

 

 
multiroom

 

Multiroom Standard HD jest to jeden, wspólny zestaw instalacji satelitarnej dla wszystkich dekoderów HD, w tym jednego dekodera z cyfrową nagrywarką, które zapewniają wyświetlanie programów w najlepszej jakości. Abonent posiada dostęp do kanałów liniowych, pakietów platformy nc+ oraz usług dodatkowych. Usługa umożliwia także dostęp do kolekcji VOD+, ale jedynie z poziomu mediaBOX+/turboBOX+. Sygnał z instalacji satelitarnej musi być doprowadzony do każdego dekodera. Warunkiem koniecznym jest połączenie dekoderów (mediaBOX+/turboBOX+ i BOX+) w internetowej sieci domowej LAN – przewodowo lub przez WiFi.

 

Prezent nr 3

Internet mobilny 40GB za darmo przez 12 m-cy

Prezent nr 4

Tablet LG za jedyne 1 zł.

ZAPRASZAMY:

TV EXPERT Łomża ANTENY RTV-SAT

Al. Legionów 43

tel. 86 216 22 44