SPORTOWE PROMOCJE W NC+!!!

kom_1022019
 

Już za trochę ponad miesiąc, bo 19 lipca, meczem pomiędzy Arką Gdynia a Jagiellonią Białystok, rozpocznie się kolejny sezon Ekstraklasy – ligowych rozgrywek najlepszych polskich klubów piłkarskich. Beniaminkami tego sezonu, a więc klubami, które awansowały z niższej ligi i po raz pierwszy dołączą do rozgrywek Ekstraklasy po awansie są kluby Raków Częstochowa oraz ŁKS Łódź, a mistrzowskiego tytułu bronić będzie Piast Gliwice. A wszystko to niezmiennie na kanałach Canal+!

Każdy, kto śledzi różnorodne dyscypliny sportowe wie, że połączenie w jednym pakiecie telewizyjnym sportowych kanałów Canal+ z kanałami Eleven Sports gwarantuje największą dawką sportowych emocji, od których dzieli jedynie kliknięcie w przycisk na pilocie, a przedtem…zawarcie umowy na jeden z promocyjnych pakietów nc+!

• PAKIET EXTRA+ CANAL+ 6 LIVE + ELEVEN SPORTS 
za 79,99 zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy!

Dla tych Klientów, którzy nie chcieliby nadwyrężać swojego budżetu w okresie wakacyjnych wyjazdów, a jednocześnie zależy im na dostępie do sportowych kanałów, nc+ również przygotowało atrakcyjną propozycję – telewizja dostępna już dziś, a pierwszy rachunek dopiero pod koniec roku!

• PAKIET EXTRA+ + ELEVEN SPORTS
0 zł przez 5 miesięcy za pakiet i kanały Eleven Sports!

Promocyjnie oferty dostępne dla wszystkich Klientów, którzy w dniach 17-24 czerwca zdecydują się zawrzeć nową umowę telewizyjną z nc+.

ZAPRASZAMY!!!
SALON NC+ TV EXPERT
AL. LEGIONÓW 43 ŁOMŻA