nSport+ będzie nadal: koncesja przedłużona do 2026!

 
21 grudnia 2016 roku wygaśnie koncesja dla kanału nSport+, wydana spółce ITI Neovision w 2006 roku. Nadawca już 30 listopada ub.r. złożył do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wniosek o przedłużenie koncesji. 18 maja br. KRRiT postanowiła udzielić spółce ITI Neovision koncesji na kolejny 10-letni okres. Nowa koncesja obowiązuje od 22 grudnia br. i wygaśnie dopiero 21 grudnia 2026 roku.
 
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
nSport+ (wcześniej pod nazwą nSport) to kanał sportowy uruchomiony 12 października 2006 roku wraz z debiutującą wtedy na polskim rynku platformą n. nSport+ to pierwszy w Polsce sportowy kanał HD, nadawany z satelity Hot Bird (13°E).

Zgodnie z warunkami koncesji, nSport+ jest skierowany do widzów w wieku 25-49 lat, żyjących w miastach powyżej 20 tys. mieszkańców o dochodach na poziomie średniej krajowej i wyższej. Na ofertę programową w tygodniowym czasie nadawania w godz. 6:00-23:00 składają się audycje o tematyce sportowej (minimum 70%), w ramach których nadawane są głównie transmisje i retransmisje sportowe (głównie poświęcone sportom motorowym), a także magazyny własne i zewnętrzne o tematyce sportowej oraz dokumenty i reportaże sportowe.

W ofercie nSport+ znajdują się transmisje spotkań Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA i Ekstraklasy. Na antenie gości również PGE Ekstraliga wraz z cotygodniowym magazynem, analizującym najciekawsze spotkania. Kanał nSport+ to także publicystyka. 

 

ZAPRASZAMY:

Salon nc+ TV EXPERT Łomża

ANTENY RTV-SAT

Al. Legionów 43

tel. 86 216 22 44