NOWE OFERTY TELEWIZYJNE NC+ – przenieś swój telewizor do 4K!!!

kom_212019
 

Nadszedł luty, a to oznacza, że za oknami wciąż króluje zimowa pogoda, która sprawia, że Klienci nc+ coraz częściej sięgają po pilota w poszukiwaniu wartych uwagi filmów i seriali, jak i wyczekiwanych nowych sezonów sportowych rozgrywek, które potrafią zerwać z fotela niejednego kibica. Należy jednak pamiętać, że kiedy na ulicach dominuje szarość, warto zapewnić sobie najlepszą jakość obrazu oraz koloru i… PRZENIEŚ SWÓJ TELEWIZOR DO 4K!
 

Aby zachęcić do spróbowania najlepszej rozrywki, także tej w najwyższej jakości tych, którzy jeszcze nie mieli okazji jej poznać, wzbogaciliśmy oferty pakietów telewizyjnych nc+ o wyjątkowe prezenty!

SUPERPREMIUM+ to idealny wybór dla najbardziej wymagających Klientów, którzy cenią sobie szeroki wybór kanałów filmowych i sportowych

• CANAL+ 4K W PREZENCIE NA 24 MIESIĄCE
• DEKODER 4K W PREZENCIE NA 24 MIESIĄCE

COMFORT+ CANAL, EXTRA+ CANAL+ to pakiety będące kombinacją największej dawki sportowych emocji oraz hitów filmowych prosto z kinowych ekranów. Stanowią optymalne rozwiązanie, w którym każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie.

• CANAL+ 4K W PREZENCIE NA 24 MIESIĄCE
• DEKODER 4K W PREZENCIE NA 6 MIESIĘCY

EXTRA+ znajdzie miłośników wśród Klientów, którym zależy na wysokim wyborze kanałów z zachowaniem niskiej ceny. Dodatkowa paczka kanałów w prezencie zaspokoi filmowy apetyt nawet największych kinomaniaków!

• CINEMAX, FILMBOX, FOX PLAY, NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY NA 24 MIESIĄCE W PREZENCIE!

START+, COMFORT+ – idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy preferują mniej rozbudowane pakiety telewizyjne, w zamian za niską cenę.
• ABONAMENT 6 MIESIĘCY ZA PÓŁ CENY!

ZAPRASZAMY!!!
SALON NC+ TV EXPERT
AL. LEGIONÓW 43 ŁOMŻA