nc+: Trzy kanały Eleven w prezencie na 12 miesięcy !

5 września br. platforma nc+ rusza z promocjami dla nowych klientów, w ramach których można otrzymać wybrane kanały na 12 miesięcy w prezencie. Promocja dotyczy Canal+ Seriale, Canal+ Discovery oraz opcji z kanałami Eleven. Co istotne, 9 września startuje trzeci kanał od Eleven Sports Networks – Eleven Extra. Dostęp do niego otrzymają właśnie abonenci nc+. Aktualizacja: Jak dowiedziała się redakcja satkurier.pl, Eleven Extra nie wystartuje 9 września (piątek). Nowy termin startu jest nieznany, jednak nieoficjalnie mówi się o 12 września (poniedziałek).

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Jak uzyskać promocyjny dostęp do Canal+ Seriale i Canal+ Discovery? Canal+ Seriale i Canal+ Discovery są oferowane dla nowych klientów w prezencie na pełne 12 miesięcy do pakietów Comfort+ (39,99 zł), Extra+ (59,99 zł).

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Jak uzyskać promocyjny dostęp do opcji Eleven? Do wszystkich pakietów z opcją premium Canal+ (od 69,99 zł/mc) nowy klient otrzyma w prezencie na pełne 12 miesięcy opcję Eleven, obejmującą kanały Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra (ten ostatni startuje 9 września). Do tej pory standardowa cena za opcję Eleven, obejmującą dwa kanały, wynosiła 14,90 zł. Na razie nie jest jasne, czy po dołączeniu trzeciego kanału Eleven Extra cena ta ulegnie zmianie i czy wszyscy dotychczasowi abonenci opcji Eleven uzyskają trzeci kanał bez dodatkowych opłat.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Ponadto:
– od pakietu Comfort+

    *HBO+HBO GO za 20 zł (cena cennikowa 35 zł)

– do pakietu Extra+

    *Seriale+ za 0 zł do 2 miesięcy
    *Filmbox za 0 zł do 2 miesięcy
    *Man Pack za 5 zł przez 24 miesiące


Dodatkowo nowy klient otrzymuje dostęp do:

    *nc+ GO (dostęp do ponad 80 kanałów na żywo na urządzeniach mobilnych)
    *nc+ GO TV (po podłączeniu dekoder do Internetu)
    *Canal+ Sport Online (dla pakietów premium Canal+)
    *Canal+ VOD (dla pakietów premium Canal+)

 

ZAPRASZAMY:

 

Salon nc+ TV EXPERT Łomża

ANTENY RTV-SAT

Al. Legionów 43

tel. 86 216 22 44