nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ i dekoderem ITI-5800SX

25 maja br. wprowadzona została usługa nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z dostępem na okres 1 miesiąca do ponad 130 kanałów, w tym 45 w jakości HD, z pełną ofertą 8 kanałów CANAL+, bez konieczności podpisywania umowy, z dekoderem ITI-5800SX (z nagrywarką). Do tej pory oferta była dostępna tylko z ITI-2850 z wbudowanym tunerem DVB-T i z możliwością nagrywania przez USB na zewnętrznym twardym dysku (niebędącym na wyposażeniu).Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Podobnie jak w poprzednich ofertach rodziny nc+ telewizja na kartę, po wygaśnięciu dostępu do 1-miesięcznego startera klient ma możliwość:

  • pozostania na pakiecie Start+ z dostępem do 60 kanałów w tym 20 w jakości HD, na zasadach prepaid (bez zobowiązań) w cenie od 19,99 zł/mies. (przy jednorazowym doładowaniu na trzy miesiące) albo
  • podpisania umowy na jedną z dedykowanych ofert abonamentowych nc+, z opcjami CANAL+ czy HBO, w cenie od 29,90 zł/mies.

 


Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

Dekoder dołączany do oferty to ITI-5800SX z wbudowanym twardym dyskiem do nagrywania programów. Dekoder ten jest poddany procesowi odnowienia i posiada 12-miesięczną gwarancję i rękojmię. Ponadto nadal dostępna jest oferta z dekoderem ITI-2850. Dotychczasowa oferta nc+ telewizja na kartę z Pakietem Domowy HD z dekoderem ITI-5800SX również zachowuje swoją ważność. Można ją nadal aktywować, doładowywać oraz zawierać umowy z nc+ na dotychczasowych zasadach.

 


Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

Cena sprzedaży usługi nc+ telewizja na kartę z pakietem Start+ z dekoderem ITI-5800SX w sklepie internetowym nc+ wynosi 149 zł + 19,90 zł kosztów przesyłki.

 


Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

6) Pakiet bez opłat – grupa kanałów telewizyjnych, do których abonament uzyskuje dostęp, każdorazowo na okres jednego miesiąca od wygaśnięcia dostępu do Pakietu Podstawowego (Start+).

9) W ramach zaznaczonych kanałów bloki reklamowe mogą występować jedynie pomiędzy audycjami. Poszczególne audycje i filmy nie są natomiast przerywane reklamami.

 

ZAPRASZAMY:

 

Salon nc+ TV EXPERT Łomża

ANTENY RTV-SAT

Al. Legionów 43

tel. 86 216 22 44