nc+: CANAL+ Seriale i CANAL+ Discovery w promocji

W lipcu br. w ramach akcji +miesiąca, platforma nc+ umożliwia zamówienie i oglądanie przez całe wakacje kanałów CANAL+ Seriale i CANAL+ Discovery za 5 zł miesięcznie. Po aktywacji opcji, abonenci są proszeni o ustawienie dekodera na kanale 11. (TVP1 HD). Jak informuje operator, uprawnienia do odbioru kanałów zostaną zapisane na karcie abonenckiej maksymalnie w ciągu 1 godziny.

 

CANAL+ Discovery jest dostępny na pozycji 35. w dekoderach nc+. To kanał dokumentalny premium, czyli bez reklam. Prezentuje premierowe filmy i serie dokumentalne, w tym polskie programy wyprodukowane specjalnie dla CANAL+ Discovery, których nie można zobaczyć nigdzie indziej. To opowieści o wyjątkowych ludziach, ich pasjach i osiągnięciach, inspiracje do działania i pozytywnych zmian, pokazując Polaków, którzy odważyli się realizować swoje niekiedy szalone marzenia.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazkówŻycie na podium

premiera 5 lipca

Poznaj życie wielkich gwiazd polskiego sportu – Korzeniowski, Michalczewski, Czerkawski… Od początków kariery aż do dziś, kiedy zeszli już ze sportowych aren. Poznamy ich jako zwykłych ludzi, którzy mają swoje słabości, sekrety i pragnienia.Kup Pan Zamek!

premiera 16 sierpnia

Bohaterami serii są niezwykli ludzie, którzy zdecydowali się na tak ogromne przedsięwzięcie, jakim jest przywrócenie zamkom ich dawnej świetności.

 CANAL+ Seriale jest dostępny na pozycji 33. w dekoderach nc+. Prezentuje najnowsze, bijące rekordy popularności na całym świecie seriale tuż po amerykańskiej premierze. Maratony obejmujące jeden lub kilka serialowych sezonów, a do tego nieprzerywane reklamami.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazkówPorzucony według Harlana Cobena

w każdą niedzielę o godz. 22:00Mentalista

w każdy wtorek o godz. 22:00

 

 

ZAPRASZAMY:

 

Salon nc+ TV EXPERT Łomża

ANTENY RTV-SAT

Al. Legionów 43

tel. 86 216 22 44