„Komediowa gwiazdka” na VOD w nc+

58657
Specjalnie dla swoich abonentów z okazji zbliżających się świąt, platforma nc+ przygotowała „Komediową gwiazdkę” – kolekcję VOD zawierającą 28 filmów z udziałem największych gwiazd polskiego i światowego kina. Kolekcja będzie dostępna dla abonentów do 5 marca 2018 r. Filmy z kolekcji można obejrzeć w nc+ GO TV bezpośrednio na ekranie telewizora po podłączeniu dekodera do internetu lub w nc+ GO na komputerze, tablecie i telefonie. 
Wszyscy abonenci nc+ mogą oglądać najzabawniejsze produkcje, które platforma udostępniła w ramach „Komediowej gwiazdki” na VOD. Kolekcja 28 filmów zawiera, m.in. takie tytuły jak: dzieła mistrza kina, Woody’ego Allena – „Vicky Cristina Barcelona” i „Nieracjonalny mężczyzna”, adaptację światowego bestselleru Allison Pearson „Jak ona to robi?” z Sarah Jessicą Parker i Piercem Brosnanem w rolach głównych, przebojową komedię romantyczną „Miłość nie przeszkadzać”, a także kinowy superhit „Wszystko zostanie w rodzinie”. Dla fanów świątecznego nastroju nc+ przygotowało: rodzinne porachunki w komedii „Nie ma jak święta”, animację dla całej rodziny „Ratujmy Mikołaja” z głosami Krzysztofa Kowalewskiego i Anny Dereszowskiej, „Świąteczne zaproszenie”, czyli familijną opowieść o miłości i radzeniu sobie z traumą, poruszające „Święta marzeń” w reżyserii Jima Falla („Trik”), a także pełne przygód „Uwolnić Mikołaja” ze zdobywcą Oscara® Jimem Broadbentem w roli głównej. W kolekcji nie zabraknie również produkcji z gwiazdami polskiego kina. Widzowie będą mogli obejrzeć komedie „Listy do M. 2”, „Miłość na wybiegu” i „Wyjazd integracyjny” z fantastycznym Tomaszem Karolakiem. Prócz tego: „Facet (nie)potrzebny od zaraz” z Pawłem Małaszyńskim i Maciejem Stuhrem, „Panie Dulskie” i „To nie tak jak myślisz kotku” z ikoną polskiego kina Katarzyną Figurą, a także „Pokaż kotku co masz w środku” z Krzysztofem Stelmaszykiem. 
Dodatkowo w ramach „Komediowej gwiazdki” na VOD dostępne będą tytuły: 
„9 długich miesięcy”, „Głosy”, „Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus”, „Miłość w eterze”, „Seks, miłość, terapia”, „Sklep dla samobójców”, „Sprawa dla dwojga”, „Taka piękna katastrofa”, „To właśnie seks”, „Turyści” i „W świecie kobiet”. 

Kolekcję będzie można oglądać do 5 marca 2018 r. na ekranie telewizora w nc+ GO TV po podłączeniu dekodera do internetu, w nc+ GO na komputerze po zalogowaniu na stronie www.ncplusgo.pl oraz na smartfonie i tablecie w darmowej aplikacji mobilnej. 

ZAPRASZAMY!!!
SALON NC+ TV EXPERT
AL.LEGIONÓW 43 ŁOMŻA