HBO: Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu „Pakt”

Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu polskiego serialu HBO – „Pakt”. W nowym sezonie „Paktu” ponownie wystąpi Marcin Dorociński w roli dziennikarza śledczego Piotra Grodeckiego. Całość serialu wyreżyseruje Leszek Dawid, twórca wielokrotnie nagradzanych filmów fabularnych „Jesteś bogiem” i „Ki”, a także głośnego dokumentu „Bar na Viktorii”. Premiera serialu została zaplanowana na jesień 2016 roku w HBO.

 

Rozpisana na polską rzeczywistość historia kolejnego śledztwa Piotra to świetny materiał, by przyjrzeć się mechanizmom władzy, uwikłaniu ludzi oraz dynamice relacji między nimi. Pierwszy sezon ‘Paktu’ był wydarzeniem na naszym rynku, z tym większą przyjemnością przyjąłem propozycję realizacji drugiego sezonu

– mówi Leszek Dawid, reżyser serialu.
Drugi sezon „Paktu” powstaje na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza, którego autorami scenariusza są Marcin Kubawski, Jarosław Kamiński, Andrzej Gołda i Maciej Kubicki. Producentami ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young, a producentami ze strony Telemark – Anna Kępińska i Maciej Kubicki.


 Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu „Pakt” HBO. Na zdjęciu Marcin Dorociński w roli dziennikarza śledczego Piotra Grodeckiego, fot. Piotr LitwicAkcja serialu dzieje się w Warszawie oraz na Śląsku. Rozpoczęte w kwietniu zdjęcia potrwają aż do lipca. Premiera 6-odcinkowego drugiego sezonu serialu „Pakt” została zaplanowana na jesień 2016 roku.

 

 

ZAPRASZAMY:

 

TV EXPERT Łomża ANTENY RTV-SAT

Al. Legionów 43

tel. 86 216 22 44