Fokus TV oraz VOX Music TV w nc+

logo-ncplusOd 28 kwietnia do oferty platformy nc+ weszły dwa nowe kanały edukacyjny Fokus TV  oraz rozrywkowy VOX Music TV.

 

 

 

Fokus TV – pozycja 85 – kanał edukacyjny, który łączy wiedzę, porady, rozrywkę, zabawę i przygodę. Wśród nadawanych programów znajdą się m.in. bajki pomagające w nauce języka angielskiego, reality shows, programy poradnikowe. Wieczorne pasma to programy dla pasjonatów historii, podróży i przyrody.

VOX Music TV – pozycja 155 – to mieszanka muzyki i rozrywki, kanał będzie nadawał polską i zagraniczną muzykę taneczną skierowaną do dorosłych odbiorców, jest rozszerzeniem tego co można usłyszeć w stacji radiowej VOX FM. Będzie można w nim zobaczyć przeboje z lat 60., 70., 80. i 90-tych. W ofercie kanału znajdą się m.in. listy przebojów, informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej, a także bloki muzyczne poświęcone określonemu gatunkowi, zespołowi czy wykonawcy.

 

Obydwa kanały znajdują się w ofercie od pakietu Comfort+ więc jeżeli chcesz zobaczyć je już dziś wystarczy, że przyjdziesz do nas do punktu:

 

TV expert

Al. Legionów 43 Łomża

tel.86 216 22 44