Fightklub HD w platformie nc+ !

 
W poniedziałek, 1 sierpnia br. w ofercie platformy satelitarnej nc+ pojawił się kanał Fightklub HD. Zameldował się na pozycji 129. w dekoderach tego operatora. Jest dostępny dla abonentów pakietu Extra+. Warto dodać, że tego samego dnia kanał Fightklub w wersji SD opuścił ofertę platformy Cyfrowy Polsat.
 
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
 
Fightklub HD pojawił się w miejscu testu oznaczonego jako 5105, gdzie ostatnio nadawany był przekaz CANAL+ HD.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
tp. 15 (11,488 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: Fightklub HD
PID V: 164 (MPEG-4/HD)
PID A: 96 (pol, AC3)
PID PCR: 164
SID: 5105
PID PMT: 1005
Provider: nc+
Kodowanie: Conax (nc+), Nagra MA (S4/N3 – nc+)

 
 
Oficjalny komunikat nc+ w sprawie dodania kanału Fightklub HD do oferty platformy:

Od 1 sierpnia kanał FIGHTKLUB dostępny jest na platformie nc+, na pozycji 129 dekodera. Kanał wchodzi w skład pakietu Extra+ oraz wyższych pakietów nc+. 

FIGHTKLUB to unikalny kanał poświęcony w całości sportom walki, który nadaje w najwyższej jakości obrazu i dźwięku siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Codzienne premiery oraz ponad setka najnowszych bokserskich imprez rocznie gwarantuje, że FIGHTKLUB jest liderem w segmencie sportów walki w Polsce. Każde wydarzenie sportowe emitowane na tym kanale komentowane jest przez ekspertów, cenionych dziennikarzy i sportowców.  Od 1 sierpnia nc+ jest jedyną platformą cyfrową, poza operatorami sieci kablowych,  na której program jest nadawany. 

Launch kanału FIGHTKLUB w nc+ rozpocznie premierowo Premier Boxing Champions czyli wielki boks prosto z Montrealu.  Na gali w Centre Videotron w Quebeku niepokonany od ponad sześciu lat Adonis Stevenson po raz siódmy bronił będzie tytułu WBC World w wadze półciężkiej. Rywalem „Supermana” będzie bardzo groźny, mający na koncie tylko jedną porażkę, Thomas Williams Jr. Faworytem ekspertów jest pochodzący z Haiti, ale od lat mieszkający w Kanadzie Stevenson. Gala emitowana będzie na kanale FIGHTKLUB 1 sierpnia o godzinie 22:00. 

06 sierpnia o godzinie 19:00 abonenci nc+ będą mogli obejrzeć na żywo relację z czwartej edycji najdynamiczniej rozwijającej się federacji MMA w Polsce, Spartan Fight 4. Pojedynkiem wieczoru będzie konfrontacja legitymującego się bilansem 7-2 Roberta Bryczka z mającym na koncie komplet ośmiu wygranych w oktagonie Grzegorzem Siwym. W innych, ciekawie zapowiadających walkach zmierzą się: pochodzący z Syberii Vitaly Shemetov z Dovletjanem Yagshimuradovem, a na zasadach K1 Andrei Kedves z Łukaszem Łęczyckim. 

 

ZAPRASZAMY:

Salon nc+ TV EXPERT Łomża

ANTENY RTV-SAT

Al. Legionów 43

tel. 86 216 22 44