Adventure HD na satelicie wyłącznie w nc+

Od 1 września 2014 roku nc+ zaoferuje swoim abonentom kolejny nowy kanał – Adventure HD.adwenture

Wśród platform satelitarnych będzie on dostępny wyłącznie w nc+. Przez pierwszy miesiąc wszyscy abonenci nc+ będą mogli go oglądać za darmo. Kanał Adventure HD będzie można oglądać w platformie nc+ na pozycji numer 81. Przez cały wrzesień będzie on udostępniany abonentom wszystkich pakietów nc+ bezpłatnie, po tym okresie będzie można go dokupić za 1,99 zł miesięcznie.

 

1 września 2014 roku emisję rozpocznie zupełnie nowy kanał tematyczny pod nazwą Adventure HD. W jego ofercie programowej znajdzie się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej. W ramówce Adventure HD pojawią się głównie programy o charakterze przygodowym, w tym między innymi relacje z rajdów off-road oraz magazyn o wspinaczkach górskich. Ważnym elementem kanału będą magazyny podróżnicze, jak na przykład „Tylko Podróże” oraz „Z wiosłami przez świat”.

pier
Program „Z wiosłami przez świat”

Kanał Adventure HD jest kierowany głównie do mężczyzn, dlatego ważnym elementem jego oferty będą programy o łowiectwie i wędkarstwie. Adventure HD będzie również blisko przyrody w serialu dokumentalnym „Cztery Żywioły” oraz magazynie żeglarskim „Wodny Świat”.

dru
Program „Strzeleckie ABC”

Adventure HD stawia też na popularne formaty z gatunku docu-reality. Już w tym roku na antenie Adventure HD będzie można obejrzeć autorski program „Patrol Drogówki”, w którym kamery telewizyjne pokażą prawdziwą pracę i życie polskich policjantów.
Miłośników historii oraz poszukiwania skarbów zaprosimy do oglądania „Zbieraczy z dzikiego zachodu”. Bohaterowie tego cyklu zaglądają do każdej stodoły, piwnicy i szopy w poszukiwaniu ukrytych skarbów. Sheldon i Scott są w stanie kupić wszystko, na czym tylko da się zarobić: od starych motocykli i pamiątek do dzieł sztuki i rzadkich płyt winylowych.

trze
Program „Zbieracze z dzikiego zachodu”