13 Ulica HD w ofercie platformy nc+

NBCUniversal International Networks uruchamia wersję HD kanału 13 Ulica. Platforma nc+ zdecydowała się udostępnić abonentom 13 Ulicę w HD zaraz po jej technicznym uruchomieniu. 13 Ulica HD dołączy do aktualnego portfolio kanałów NBCUniversal International Network dostępnego na nc+, w skład którego wchodzą: 13 Ulica (od 14 marca br. w wersji HD), Universal Channel HD, Scifi Universal i E! Entertainment.

 

Kanał 13 Ulica HD w ofercie platformy nc+ będzie dostępny od pakietu Start+ i będzie można go oglądać na tej samej pozycji w EPG co stację w wersji SD (pozycja 189). Zobacz parametry techniczne odbioru kanału 13 Ulica HD.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

– Cieszymy się, że możemy zaoferować abonentom nc+ kanał  13 Ulica HD – stację z najlepszą ofertą programów kryminalnych i dać im dostęp do najwyższej jakości seriali fabularnych i dokumentalnych. Jesteśmy przekonani, że dzięki inwestycjom w produkcje lokalne, takie jak Kobiety i Mafia – fascynujący serial dokumentalny o świecie polskiej przestępczości zorganizowanej – abonenci nc+ szybko docenią kanał 13 Ulica w jakości HD – mówi Colin McLeod, Managing Director, UK & Emerging Market, NBCUniversal International Networks.

– Platforma nc+ od samego początku stawia na wysoką jakość kanałów w ofercie zarówno pod względem technicznym jak i programowym. Cieszymy się, że nasza oferta rozszerza się o kolejny, już 81. kanał w jakości HD – mówi  Anna Limbach-Uryn, dyrektor programowa platformy nc+.


13 Ulica to kanał z fascynującymi historiami kryminalnymi, oferujący widzom unikalny i ekscytujący wachlarz kryminalnych produkcji, począwszy od uwielbianych hollywoodzkich seriali i filmów, poprzez niecierpliwie oczekiwane europejskie dreszczowce, aż po wciągające kryminalne historie z Polski. Według danych za 2015 rok, 13 Ulica to drugi najchętniej oglądany międzynarodowy kanał filmowo-serialowy w Polsce*.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków


Już w premierowym miesiącu 13 Ulica HD zaprezentuje pełne bogactwo oferty programowej – począwszy od wciągającej serii dokumentalnej „Kobiety i Mafia” prowadzonej przez uznaną dziennikarkę śledczą Ewę Ornacką, poprzez głośny amerykański serial „Bosch”  – mroczny, osadzony w Los Angeles thriller oparty na powieściach Michaela Conelly'ego, aż po ostatni sezon serii „Kobiety”, które zabijają opowiadającej o prawdziwych zbrodniach popełnionych przez kobiety. Wszystko to będzie można zobaczyć na kanale 13 Ulica HD już od poniedziałku, 14 marca.

 

 

ZAPRASZAMY:

 

TV EXPERT Łomża ANTENY RTV-SAT

Al. Legionów 43

tel. 86 216 22 44