Super promocja na start najlepszych europejskich lig w nc+!!!

kom_1422018
 

To już jutro! Jutro rozpoczyna się faza grupowa najważniejszych europejskich rozgrywek piłkarskich – Ligi Mistrzów UEFA. Już w pierwszej kolejce dojdzie do starć na najwyższym sportowym poziomie. Do takich bez wątpienia będzie należeć spotkanie Realu Madryt z AS Roma już w najbliższą środę, 19 września. Królewscy, po raz pierwszy od dziewięciu lat, będą musieli radzić sobie w Champions League bez legendarnego Cristiano Ronaldo! Czy oznacza to, że Puchar Ligi Mistrzów UEFA ma w końcu szansę po trzech latach zmienić swojego właściciela?

Aby każdy miał szansę poznać odpowiedź na to pytanie, nc+ przygotowało na nadchodzący tydzień wyjątkową promocję!

PAKIET EXTRA+ CANAL+ 6 LIVE + ELEVEN SPORTS

ZA 79,99 ZŁ MIESIĘCZNIE PRZEZ CAŁY OKRES TRWANIA UMOWY!

Ta wyjątkowa oferta będzie dostępna dla wszystkich Klientów nc+, którzy w dniach 17-23 września 2018 r. zdecydują się podpisać nową umowę telewizyjną.

Dzięki połączeniu najlepszych sportowych kanałów Canal+ z pakietem czterech kanałów Eleven Sports nasi Abonenci otrzymują największą dawkę sportowych emocji w jednym pakiecie – a to wszystko za jedyne 79,99 zł!

• siatkówka – Liga Mistrzów w piłce siatkowej CEV – nowe prawa nc+!
• piłka nożna – Premier League, Bundesliga, La Liga Santander, LOTTO Ekstraklasa
• wyścigi samochodowe – Formuła 1
• koszykówka – NBA
• piłka ręczna – PGNiG Superliga, Velux Liga Mistrzów EHF
• golf – Golf European Tour

Imponującą listę sportowych wydarzeń zwieńczają wyjątkowe rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA, do których bezpłatny dostęp otrzymują wszyscy Klienci posiadający pakiet premium Canal+, również w powyższej ofercie!

Najwięcej sportowych emocji, w najniższej cenie , tylko w nc+!

ZAPRASZAMY!!!
SALON NC+ TV EXPERT
AL. LEGIONÓW 43 ŁOMŻA